
214601AA0A Радіатор охолодження 3.5 4x4 Nissan Murano Ніссан Мурано 2003-2014
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 214601AA0A, 274908-1
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий основний радіатор охолодження двигуна 214601AA0A, 214601AV0A для
- Nissan Murano Ніссан Мурано 2003-2014
- Nissan Murano Ніссан Мурано 2003-2014
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.ткрывай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 214601AA0A, 214601AV0A |
| Кросс-номери | 214601AA0A, 214601AV0A, 274908-1 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Murano |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Murano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴

