
85690 Вентилятор радіатора D=390mm Новий Сеат Кордоба Ібіца Seat Cordoba Ibiza
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 6Q0959455AE, 85690
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий вентилятор радіатора D=390mm 6Q0959455AE, 85690 для
- Сеат Кордоба SEAT Cordoba 2002-2009
- Сеат Ібіца SEAT Ibiza 2002-2009
- Сеат Кордоба SEAT Cordoba 2002-2009
- Сеат Ібіца SEAT Ibiza 2002-2009
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.ткрывай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 6Q0959455AE, 85690 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 386 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 8 шт. |
| Кількість контактів | 3 |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Seat |
| Модель | Cordoba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴



