
6Q0820411A Радіатор кондиціонера Seat Cordoba Ibiza Сеат Кордоба Ібіца 2002-
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 6Q0820411A, AC866319
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор кондиціонера 6Q0820411A для
- Seat Cordoba 2002-2009
- Seat Ibiza 2002-2008
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
- Seat Cordoba 2002-2009
- Seat Ibiza 2002-2008
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxgear |
| Код запчастини | 6Q0820411A |
| Кросс-номери | 6Q0820411A, AC866319 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Cordoba |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Seat |
| Модель | Cordoba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴

