
8W0121251N Радіатор охолодження 2.9 3.0 4.0 Ауді А6 С8 А7 А8 А8 Ку5 Ку7 Ку8 Audi A6 C8 A7 A8 Q5 Q7 Q8
4 050 ₴
- В наявності
- Код: 8W0121251N, 13K108-5
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор охолодження 2.9 3.0 4.0 8W0121251N для
- Ауді А6 С8 Audi A6 C8 2018-2025
- Ауді А7 Audi A7 2018-
- Ауді А8 Audi A8 2017-
- Ауді Ку5 Audi Q5 2017-2024
- Ауді Ку7 Audi Q7 2017-2024
- Ауді Ку8 Audi Q8 2018-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
- Ауді А6 С8 Audi A6 C8 2018-2025
- Ауді А7 Audi A7 2018-
- Ауді А8 Audi A8 2017-
- Ауді Ку5 Audi Q5 2017-2024
- Ауді Ку7 Audi Q7 2017-2024
- Ауді Ку8 Audi Q8 2018-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 8W0121251N |
| Кросс-номери | 8W0121251N, 13K108-5, 8W0121251AB, 8W0121251H |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, Q5, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴

