
164000P350 Радіатор охолодження 2.5 Новий Тойота Камрі Toyota Camry V50 XV50
2 500 ₴
- В наявності
- Код: 164000P350, 81E208-1
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор охолодження 164000P350 для
- Тойота Камрі Toyota Camry V50 2012-2014
- Тойота Камрі Toyota Camry XV50 2012-2017
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
- Тойота Камрі Toyota Camry V50 2012-2014
- Тойота Камрі Toyota Camry XV50 2012-2017
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 164000P350 |
| Кросс-номери | 164000P350, 81E208-1, 164000V110, 164000V120, 1640031850, 1640036260 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 767 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

