
22966122 Радіатор охолодження 3.6 Новий Шевроле Камаро Chevrolet Camaro 2015-
5 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22966122, 25S108-4
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий радіатор охолодження 22966122 для
- Шевроле Камаро Chevrolet Camaro 2015-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
- Шевроле Камаро Chevrolet Camaro 2015-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 22966122 |
| Кросс-номери | 22966122, 25S108-4, 22966124, 23452329, 23452330 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Cadillac |
| Сумісність з моделлю | ATS |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 523 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Camaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴

