
Радіатор охолодження 2.0 32M108-3 Новий Ford C-Max Hybrid Форд С-Макс Гібрид 2011-
2 699 ₴
- В наявності
- Код: 32M108-3
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор охолодження 32M108-3 для
- Форд C-Max Ford C-Max 2011-
- Форд С-Макс Гібрид Ford C-Max Hybrid 2011-
- Форд C-Max Ford C-Max 2011-
- Форд С-Макс Гібрид Ford C-Max Hybrid 2011-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.ткрывай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 32M108-3 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | C-Max |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴

