
Підшипник задньої ступиці спарка R16 33-0211 Новий Івеко Дейлі Е2 Е3 Е4 Iveco Daily 1996-2011
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 33-0211
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий підшипник задньої ступиці спарка R16 33-0211 для
- Івеко Дейлі Е2 Iveco Daily E2 1996-1999
- Івеко Дейлі Е3 Iveco Daily E3 1999-2006
- Івеко Дейлі Е4 Iveco Daily E4 2006-2011
- Івеко Дейлі Е2 Iveco Daily E2 1996-1999
- Івеко Дейлі Е3 Iveco Daily E3 1999-2006
- Івеко Дейлі Е4 Iveco Daily E4 2006-2011
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Maxgear |
| Код запчастини | 33-0211 |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

