
Гальмівний диск передній спарка 19-1164 Новий Івеко Дейлі Е2 Е3 Iveco Daily 1996-2006
2 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 19-1164
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (99) 489-84-10
Новий гальмівний диск передній спарка 19-1164 для
- Івеко Дейлі Е2 Iveco Daily E2 1996-1999
- Івеко Дейлі Е3 Iveco Daily E3 1999-2006
Тип гальмівного диска цільний
Зовнішній діаметр [мм] 290 мм
Товщина гальмівного диска (мм) 22 мм
Висота [мм] 111,5 мм
Кількість отворів 6
Діаметр центрування [мм] 68 мм
Ø фаски [мм] 170 мм
Мінімальна товщина [мм] 19 мм
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | Maxgear |
| Код запчастини | 19-1164 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Висота | 111.5 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 170 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Iveco |
| Модель | Daily |
- Ціна: 2 800 ₴

