
Радіатор охолодження 5K0121253D Шкода Октавія А5 Суперб Йєті Skoda Octavia A5 Superb Yeti
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 5K0121253D, 65280A
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор охолодження 5K0121253D, 65280A для
- Шкода Октавія А5 Skoda Octavia A5 2004-
- Шкода Суперб Skoda Superb 2009-
- Шкода Йєті Skoda Yeti 2009-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 5K0121253D, 65280A |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Мoдель | Octavia А5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

