
Радіатор пічки 1307N8-1 Новий АУДІ А80 А90 Кабріолет Купе AUDI A80 A90 Cabriolet Coupe
510 ₴
- В наявності
- Код: 1307N8-1
- +380 (99) 489-84-10
Новий радіатор пічки 8D1819031C, 8D1819031B, 8D1819031A, 8D1819030B, 8D1819030A, 893819031D, 893819031A, 893819030A, 893121031B, 1307N8-1 для
- АУДІ А80 AUDI A80 1991-1996
- АУДІ А90 AUDI A90 1987-1991
- АУДІ Кабріолет AUDI Cabriolet 1991-2000
- АУДІ Купе AUDI Coupe 1988-1996
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 8D1819031C, 8D1819031B, 8D1819031A, 8D1819030B, 8D1819030A, 893819031D, 893819031A, 893819030A, 893121031B, 1307N8-1 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 159 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | Coupe |
- Ціна: 510 ₴



