
Радіатор пічки 9534N8-1 Новий АУДІ А3 AUDI A3 1996-2003
455 ₴
- В наявності
- Код: 9534N8-1
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор пічки 9534N8-1, 357820031, 1H2819031B, 1H1820031, 1H1819031B, 1H1819031A, 1H1819031, 1H1819030A, 1H1819030, 191819031F, 191819031E, 191819031 для
- АУДІ А3 AUDI A3 1996-2003
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 9534N8-1 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 156 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴


