
Корпус паливного фільтра 1.3 CDTI, 1.3 DDiS 5511600 Новий Сузукі Ігніс Сплеш Свіфт Вагон Р+ Suzuki
3 099 ₴
- В наявності
- Код: 5511600, 13161902
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий корпус паливного фільтра 1.3 CDTI, 1.3 DDiS 5511600, 13161902 для
- Сузукі Ігніс 2 Suzuki Ignis II 2003-
- Сузукі Сплеш Suzuki Splash 2008-
- Сузукі Свіфт Suzuki Swift 2005-
- Сузукі Вагон Р+ Suzuki Wagon R+ 2000-
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 5511600, 13161902 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 222 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Swift, Corsa, Combo, Meriva, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Модель | Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴




