
7D0615424A Супорт задній правий Форд Галаксі Ford Galaxy 2000-2006
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 7D0615424A, HZT-VW-019
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий гальмівний супорт задній правий 7D0615424A для
- Форд Галаксі Ford Galaxy 2000-2006
- Форд Галаксі Ford Galaxy 2000-2006
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.ткрывай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTY |
| Код запчастини | 7D0615424A |
| Кросс-номери | 7D0615424A, HZT-VW-019 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр поршня | 38 мм |
| Товщина диска | 12 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Alhambra, Galaxy, Sharan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴



