
1640036100 Радіатор охолодження 2.0 Новий Лексус НХ Lexus NX 2014-2021
2 960 ₴
- В наявності
- Код: 1640036100, 80L108-1
+380 (96) 800-56-10
- +380 (99) 489-84-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новий радіатор охолодження 2.0 1640036100 для
- Лексус НХ Lexus NX 2014-2021
- Лексус НХ Lexus NX 2014-2021
Відправка товара здійснюється Новою Поштою по території України. Можливий самовивіз.
На весь товар, представлений в інтернет-магазині, діє обов'язкова гарантія 14 днів з дня отримання товару поштою (при збереженні товарного вигляду та упаковки товару).
Великий асортимент товарів у наявності на складі та на замовлення.
Додаткова інформація по телефону.ткрывай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRLine |
| Код запчастини | 1640036100, 80L108-1 |
| Кросс-номери | 1640036100, 80L108-1 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | NX |
| Глибина ядра радіатора | 31 мм |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Lexus |
| Модель | NX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴

